لاکورنو دنیایی به وسعت تک تک مشتریانش
لوکس ترین

لاکورنو دنیایی به وسعت تک تک مشتریانش

این محصولات یک کالای مادی صرف نیستند بلکه در روح و روان شما رسوخ می کنند.

پابلو پیکاسو، چارلی چاپلین، برد پیت ، سلن دیون، رئیس جمهور پیشین فرانسه ژاک شیراک، لبرن جیمز، الن پومپئو و جولیا چایلد بی بدیل. بی شک این یک لیست طولانی و معتبر است. اما به غیر از شهرت این افراد در حوزه های مربوط به خودشان ، این افراد مشهور چه ارتباطی دارند؟ آنها جز کسانی هستند که به شدت درگیر La Cornue هستند.

 

 

افرادی که عاشق La Cornue هستند به دلایل گوناگونی است، برخی به دلیل نحوه عملکرد سطح بالای آن در آشپزخانه، برخی به دلیل دیزاین کردن هر قسمت از فضا به طور جداگانه . برای کسانی که برند شناسند ، داشتن La Cornue سرحد دلباختگی است.

از سرآشپز های افسانه ای گرفته تا طیف گسترده ای از سلبریتی ها صاحبان خانه های لوکس برند شناس بر استفاده از آن در آشپزخانه های خود اصرار دارند علیرغم قیمت هایی که به راحتی می توانند به محدوده نیم میلیون دلاری برسند. مانند رولکس در مچ دست و بنتلی در پارکینگ ، کسی نیز به قیمت La Cornue ، این شاهکار خیره کننده آشپزخانه فکر نمی کند.

 

 

Architectural Digest در مقاله ای با عنوان اجاق گاز پانصد هزار دلاری توضیح می دهد که چرا این اجناس گرانقیمت که به گفته برخی حتی با ارزش تر از این عدد هستند فراتر از یک کالای مادی صرف است.     La Cornue” که بیش از یک قرن است که در حومه شهر Saint-Ouen-l’Aumône  با ساخت اجاق های دست ساز مشغول به کار شده اند و رویه کارش را با ایجاد ارتباطات حسی مثل حکاکی نام خانوادگی یا نماد ویژه هر خانواده ، ساخت محصولات کاملا سفارشی ساز که تک تک آنها منحصرا برای فرد ساخته می شوند.

 

 

La Cornue یک خط تولید کاملا سفارشی ساز فرانسوی است که اولین بار در سال ۱۹۰۸  توسط Albert Dupuy اجاق گازهای خود را تولید کرده است و امروز با پرستیژترین اجاق های دنیا را تولید می کند. هر لاین از تولید La Cornue  منحصر به فرد و بی نظیر است. تمام کارها توسط متخصصان ماهر و کاملا با دست انجام می شود و مانند یک اثر هنری برای آن وقت گذاشته می شود.

 

 

اجاق های این برند توزیع گرمای کاملا یکنواخت دارند که عملکرد پخت و پز عالی و بدون خشک کردن مواد غذایی را امکانپذیر می سازد. مشتریان می توانند با توجه به نیازشان هر چه را که بخواهند به آن اضافه کنند ، گریل سنگی ، اجاق های ترکیبی و ...

از رنگ تا طرح و کارکرد هر چه که بخواهید این برند فقط و فقط برای شما فراهم خواهد کرد.

(دنیای لاکورنو به وسعت تک تک مشتریانش است)