برج خیره کننده اوکان لاله ای درخشان در افق میامی
پروژه های پیشرو

برج خیره کننده اوکان لاله ای درخشان در افق میامی

ساختمان ها به عنوان عناصری ماندگار، نقش موثری در بازگویی تاریخ، فرهنگ و فلسفه و هنر دارند، برج شیشه ای اوکان نماد معماری میامی به عنوان شهر پررونق بین المللی است.

"صدای باد، سواحل خیره کننده، منظره ای باشکوه از اقیانوس، کنسرت های هیجان انگیز، خرید، ورزش حرفه ای و هیجان " نبض زندگی دیگر در دستان شماست. توصیفاتی که قطعاً همه حقیقت این برج شیشه ای نیست. برج okan در حقیقت نماد معماری میامی به عنوان شهری جهانی است. بلندترین اسمان خراش فلوریدا که جلوه بصری ویژه ای دارد در قلب این شهر به زیبایی خودنمایی می کند.

 

 

آدرس: خیابان 555 N میامی

قیمت: 318،500 دلار - 1،100،000 دلار

تاریخ تحویل پروژه: 2021

تعداد طبقات: 76

تعداد واحدها: 362

معمار: Behar Font & Partners

سرمایه گذار: گروه Okan 

طراح داخلی: Behar Font & Partners

برج لوکس Okan واقع در خیابان 555 N  میامی توسط گروه Okan طراحی شده است. گروه اوکان تحت سرپرستی Okan Bekir میلیارد ترکیه ای است که این پروژه را در میامی سرمایه گذاری کرده است در حالی که شرکت خود را در سال 1972 با هدف ارزش نهادن به فرصت ها و تبدیل شدن به سرمایه گذاری بین المللی در ترکیه راه اندازی کرده بود، هم اکنون توانسته خود را به عنوان سرمایه گذاری بین المللی به صنعت ساختمان سازی لوکس دنیا معرفی کند.. نمای بیرونی برج شیشه ای منحنی اوکان با طراحی بهار فونت و همکارانش صورت گرفته و از فرم  گل لاله (گل رسمی ترکیه) الهام گرفته شده است و انتظار می رود ساخت آن طی دو سال دیگر تکمیل شود. این اسمان خراش مدرن واقع در مرکز شهر میامی  درکنار سایر برج های معروف مانند برج هزار موزه ای به طراحی Zaha Hadid، برج پارانوما به طراحی Moshe Cosicher برج ها به طراحی Foster  و همکارانش که در امتداد خط افق در حال رشد هستند قرار گرفته است.

 

 

به گفته Kasim Badak مدیر عامل گروه okan در نیویورک" نمای منحصر به فرد اوکان آن را تبدیل به یک پروژه ویژه در میامی خواهد کرد، برجی با طراحی چشمگیر با الهام از لاله که مانند یک فانوس دریایی به نظر میرسد. شیشه ای خالص که در طول روز مثل یک اینه نور را منعکس خواهد کرد در حالی که رنگ سفید بیرون و روشنایی و نور داخل، برج اوکان را در شب درخشان خواهد کرد"

 

لوکیشن

 


قرار گرفتن سایت این پروژه در مرکز شهر میامی این امکان را  می دهد که افراد  دسترسی خود را به مراکز فرهنگی مانند موزه،  مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ لباس و ورزشی سرعت ببخشند، ضمن آنکه امکان بهره گیری از مراکز تفریحی و سرگرمی مانند کنسرت ها، قایق های تفریحی و ورزش های دریایی هیجان انگیز مانند اسکی، موج سواری و ...  برای ساکنین به راحتی و سهولت امکان پذیر خواهد بود.

 

امکانات پروژه

 

 

 

 

این ساختمان از امکانات رده جهانی ، محوطه سازی سرسبز ، حمام ترکی ، رستوران سنتی ترکی در طبقه 67 و استخری در طبقه 70 با چشم انداز پانوراما به نمایش می گذارد. بخشی از امکانات رفاهی در نظر گرفته شده  که در طبقه دوازدهم  قرار دارند شامل، یک سالن سینما ، رستوران، مرکز تناسب اندام همراه با مربیان حرفه ای، فضایی برای نگهداری بچه ها و pool bar  است.همچنین دسترسی ساکنان Condo  به امکانات هتل مانند رستوران و خشکشویی امکان پذیر است.

 

 

برای دسترسی به بخش های مختلف خدماتی و رفاهی و مسکونی در این پروژه اسانسورهای  جداگانه و پرسرعت در نظر گرفته شده است که دسترسی به قسمت های مختلف این برج را برای ساکنین آن آسان می کنند. خانه هایی که با محصولاتی از شرکت های Wolf  و  Subzero مجهز شده اند..

فناوری خانه های هوشمند

بهترین تحهیزات و مبلمان سفارشی

3 استخر شنا که شامل یک استخر رو باز در طبقه 70 با اب پارانوما(panoramic water) و ویو شهر

اتاق نمایش فیلم

 اسپا همراه با سرویس کامل و حمام ترکی

pool bar در فضای باز

مرکز تناسب اندام و سلامت

سالنی برای مهمانی های بزرگ و ایونت ها

رستوران همراه با سراشپزهای حرفه ای

سالن نگهداری کودک همراه با کارمندانی اموزش دیده

محیطی برای فعالیت های اداری و بیزینس

رستوران و  اتاقی مخصوص سیگاری ها

خدمات 

این ساختمان خدمات خانه داری حرفه ای، خدمات و نگهداری از ساختمان، مسئول پارک ماشین و نگهبان امنیتی که به صورت 24 ساعته در اختیار ساکنین برج  قرار می دهد.

 

 

 

اطلاعات طبقات

 

-) 294 هتل کاندو با امکانات اقامت در هتل تحت نظارت هتل هیلتون

-) 236 کاندو (Condo-Hotel Units) که ساکنین آن مجاز هستند 150 روز از سال در آن اقامت داشته باشند،

-) 149 واحد( Residential Condominium Units) 1 تا 3 خوابه با مساحت 47 تا 230 مترمربع و در طبقات 51 تا 70

-) 4 پنت هاوس دوبلکس با مساحت هایی بین 170 تا 200 مترمربع

-) و 6000متر مربع فضای اداری