Conlay جدیدترین ساختمان لوکس کوالالامپور
پروژه های پیشرو

Conlay جدیدترین ساختمان لوکس کوالالامپور

صنعت املاک در مالزی طی بیست سال گذشته تغیرات چشمگیری داشته است. بهبود استانداردهای از نظر کیفیت و طراحی در این حوزه، پایین بودن قیمت تمام شده برای خریداران و مانور روی شعار "مالزی خانه دوم من است" که با کمک و همراهی دولتمردان این کشور که با کاهش محدودیت خرید برای خریداران خارجی بود، سبب جذب سرمایه های خارجی در این حوزه شد. با ترغیب خریداران خارجی برای خرید ملک کوالالامپور تبدیل به یک مقصد عالی برای سرمایه گذاری در این حوزه شده است.

 

اطلاعات پروژه:

مکان پروژه: مالزی- کوالالامپور

قیمت:

طبقات: 51

تاریخ تحویل: 2024

تعداد واحدها: 491واحد مسکونی

مساحت واحدها: 54 متر مربع تا 150مترمربع

معمار: معماران Kerry Hill و معماران GDP

سرمایه گذار: Eastern & Oriental Bhd (E&O) و گروه  Mitsui Fudosan

طراح داخلی: معماران Kerry Hill

سایت: conlayklcc.com/

 

 

اگر به کوالالامپور سفر کرده باشید چیزی که در ذهنتان از این شهر به یادگار گذاشته شده کلان شهری است پرجنب و جوش در مالزی که حس نوستالژی را با حفظ بافت های قدیمی اش در ما بر می انگیزد و با ساختمان های لوکسی که در جای جای آن روییده در راه مدرنیته شدن گام های محکم و استواری برداشته است. با تکیه بر بخش قدیمی و حفط فرهنگ و سنت دیرینه که در اطراف شهر وجود دارد، در قلب این شهر برج Conlay ساخته خواهد شد. برجی که طراحی آن فلسفه طراحش را نشان می دهد، "هر ساختمان به طور ویژه برای مکان و جای خود ساخته می شود". کری هیل این فلسفه را با آثاری همچون  برج Aman در توکیو ژاپن و مارتین 38 در سنگاپور نیز بیان کرده بود. هرچند ساخت این ملک 4 سال دیگر به اتمام می رسد اما هم اکنون وارد برای فروش وارد بازار املاک و مستغلات  است.

 

 

پایه و اساس Conlay در توجه دقیق به جزئیات در هر سطح است. زیبایی کونلای در حالی خود را نشان می دهد که بیننده شاهد مجموعه ای بی نهایت از زیبایی هاست. از جزئیات طراحی تا بافت و نورپردازی و طراحی فضای سبز که توسط Seksan Design انجام گرفته است. نمای کونلای با سه مشخص بارز طراحی شد. سه فرورفتگی که ضمن ارائه نمایی منحصربفرد و زیبا که نشان کونلای برای ساکنین کوالالامپور خواهند بود و بهترین فضا برای ساکنین تا دیدی 180 درچه ای به شهر داشته باشند.

 

 

لوکیشن

 

محل قرارگیری یک ملک از فاکتورهای مهم برای سرمایه گذاران است. بلوار اختصاصی که Conlay در آن قرار دارد مدتهاست که محاصره تأثیر گذاران و نخبگان کوالالامپور است. این برج که اولین پروژه E& O با این توسعه دهنده ژاپنی است در سایتی به مساحت 5800 مترمربع در قلب مرکز شهر کوالالامپور که در تقاطع بین  Jalan Conlay  و  Jalan Kia Peng است، قرار گرفته است. پروه ای شامل491 واحد آپارتمان لوکس که به راه آهن پرسرعت متصل است و دسترسی راحت به کلیه امکانات مهم اطراف کوالالامپور مانند شهر، ، مرکز خرید پاویلیون ، باشگاه گلف معروف شهر ، مراکز پزشکی 5 ستاره ، سفارتخانه ها و مرکز همایش های کوالالامپور برای ساکنین به راحتی امکان پذیر است.

 

امکانات

 

 

 

 

امکانات در نظر گرفته شده در این آپارتمان که در طبقات 11 و 36 آن قرار گرفته که نه تنها مفهوم جدیدی را به عنوان یک زندگی لوکس  ایجاد می کند بلکه در معرفی کوالالامپور به عنوان یک شهر جهانی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

کتابخانه

اتاق اجتماعات

اتاق موسیقی

اتاق بیلیارد

اتاق چندرسانه ای

سالن اجتماعات

 سالن بدنسازی

سونا

اتاق یوگا

جکوزی و استخر heated infinity swimming pool

لابی اختصاصی

و فضای جمعی

مرکز تناسب اندام

اتاق بازی کودکان

 اتاق بازی

برای راحتی ساکنین برای رفتن به مراکز خرید یک کشتی که امکان خرید از مرکز شهر و مکان های اطراف مانند مرکز خرید مجارستان را می دهد در اختیار ساکنین است.

 

 

 

خدمات به آپارتمان هایی که در طبقات 12 تا 48 قرار گرفته اند ارائه می شود. واحدها با پلان باز طراحی شده اند تا ساکنین فارغ از اینکه یک زوج و یا یک خانواده صاحب فرزند هستند بتوانند با سلیقه شخصی آپارتمان خود را دیزاین کنند. در نظر گرفتن لوازم جانبی لوکس ، مارک دار برای ساکنین  یک سبک زندگی ظریف و لوکس ایجاد می کند.

 

توضیح طبقات:

 

 

 

طبقات 1تا 10 اسانسور طبقات پارک ماشین به اضافه یک پارکینگ ماشین در طبقه منفی یک.

واحد ها در 4 تیپ با توجه به تعداد و مساحت اتاق خواب ها طراحی شده که

 از تیپ اول: یک خوابه با متراژ 69 مترمربع بدون پارکینگ و 84 مترمربع با یک پارکینگ

تیپ دو در سه شک متفاوت: با دو خواب( 1 خواب+ 1 خواب میهمان) و با سه تراژ متفاوت 69 مترمربع بدون پارکینگ، 78 و 91 مترمربع با یک پارکینگ

تیپ سوم با دو اتاق خواب(1 خواب + 1خواب میهمان) و با مساحت 112 مترمربع و یک پارکینگ

پنت هاوس با 3 اتاق خواب(2 خواب+ 1خواب میهمان) و 124 مترمربع و 2 پارکینگ