راحتی یک  زندگی لوکس را با کرسترون تجربه کنید
لوکس ترین ساختمان هوشمند

راحتی یک زندگی لوکس را با کرسترون تجربه کنید

ما همیشه کنترل کیفیت را جدی گرفته ایم و اعتبار ما گواه آن است. سال به سال ، محصولات کرسترون تداوم اعتباری خود را به عنوان معتبرین کمپانی در صنعت الکترونیک کسب می کنند، اما این پایان راه ما نیست.

هر خانه ای قصه گوی خویش است. قصه ای که صاحبانش با انتخاب ها، ایده ها، افکار، سلیقه و احساساتشان می نویسند. قبل از ایده ناب هوشمند سازی خانه ها، شاید همه کاری که تولید کنندگان تجهیزات برقی باید انجام می دادند  ساخت کلید، پریز، لامپ های کم مصرف، زیبا و لوکس بود. اما می توانیم تاریخ مرگ این تجهیزات را برابر با زمان ظهور و هوشمند سازی خانه ها بدانیم! نمایشگر های لمسی، که از راه دور نیز  به راحتی کنترل می شوند، بهبود کیفیت صدا و تصویر، نورپردازی ها، ارائه فیلم ها دقیقا در زمان ضبط تصویر، ارائه سرورهای فناوری دیجیتال مدیا، اتصال به اینترنت، میکروفون داخلی و بلندگوها و هزارن چیز دیگر از خدماتی است که به مشتریان ارائه می شود.

 

نام کمپانی: crestron

سال تاسیس: 1972

مالک: George Feldstein

مکان: امریکا

محصولات: لوازم الکتریکی و هوشمند

وبسایت کمپانی: www.crestron.com

 

 

شاید کرسترون برای شما خیلی شناخته شده نباشد اما تجهیزات این شرکت را در سالن های کنفرانس در دفتر مرکزی مایکروسافت در ردموند ، در پنت هاوس برج جهانی ترامپ در نیویورک و یا در دفاتر کار در پنتاگون می توانید مشاهده کنید. سیستم های کنترل الکترونیکی که در همه جا وجود دارد. کنترل خودکار نور ، صدا و دما برای خانه های لوکس ،صفحه نمایش های دیجیتالی و بلندگوهای اتاق کنفرانس،کنترل و نمایشگر دوربین جراحی؛ پروژکتورهای کلاس درس، تجهیزات دیجیتال و نمایشگرها در  خرده فروشی؛ و حتی کنترل از راه دور برای وان های داغ قایق های بادبانی لوکس.

تنظیم دستی پرده ها اصلا کار سختی نیست و یا حتی خاموش کردن لامپ هاو یا کم کردن درجه دمای هوا! اما فکر کنید با عجله از خانه خارج شده اید و فراموش کرده اید که چراغ ها را خاموش کنید، خیلی خوابتان می آید و دیگر جانی در بدنتان نمانده که پرده ها را بکشید، یا پنجره هایتان انقدر زیاد است که هر بار کشیدن و باز کردن پرده ها وقت گیر خواهد بود! اگر تکنولوژی زمانی که به آنها نیاز دارید به کمک شما نیاید پس فایده ای جز اتلاف وقت، انرژی و هزینه برایتان نخواهد  داشت.

 

 

امروزه به واسطه وجود فناوری های نوین نحوه زندگی و فعالیت های روزمره ما شکل دیگری به خود گرفته است. کیفیت و کمیت هر دو لازمه زندگی امروز ماست تا عقب نمانیم. Crestron Electronics از سال 1972 مسیر نوآوری را در ارائه خدمات و تجهیزات فناوری در پیش گرفت. راه حل هایی که در خط مقدم فناوری حرکت می کنند که  یک شرکت یا برند در بورس و مرکز توجه باقی بماند اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که "خودت بلافاصله جایگزین خودت شوی"  تا بتوانی نیاز مشتریان را برطرف کنی. در جهانی که برای ماندگاری مشتریان باید همیشه رضایت آنها را با ارائه خدمات بهتر جلب کرد. با Crestron  شما فقط لوازم الکترونیکی برتر خریداری نمی کنید، بلکه با بخشی از لذت های دنیای امروز را زندگی می کنید.

 

تاریخچه:

شاید برایتان جالب باشد که بدانید George Feldstein بنیان گذار این شرکت معتبر حتی در  سالهای پایانی عمر ۷5 ساله خود مانند جوانی نیرومند شاداب و پر انرژی بود. با ۱۴ اختراع ثبت شده  فقط تولید کننده تجهیزات نبود  بلکه شغل ایجاد میکرد. در حالی که در بیشتر شرکت ها ما شاهد کاهش استخدام نیروی کار بودند اما او توانست در سالهای رکود ۵۰۰ نیروی کار جدید به شرکت خود اضافه کند. شاید باورکردنی نباشد اما او حتی به کارمندانش اجازه می داد که در خانه کار کنند. 

 

 

Feldstein  در قسمت پایین شرقی منهتن بزرگ شد ، پدرش به عنوان تعمیرکار چرخ خیاطی کار می کرد. جورج جوان استعداد ابتدایی خود را برای مهندسی، با پیروزی در مسابقات فیزیک که در سطح شهر برگزار شده بود نشان داد و سرانجام  موفق شد مدرک کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک را از دانشگاه نیویورک کسب کند.

پس از فارغ التحصیلی ، او در یک شرکت که در آن تجهیزات کنترل و آزمایش صنعتی ساخته می شد ، به عنوان مهندس ارشد شروع به کار کرد. در سال ۱۹۶۹ او به همراه رئیسش از شرکت اخراج شدند. این اتفاق او را متقاعد کرد که دیگر هرگز برای شخص دیگری کار نکند،بنابراین تصمیم گرفت شرکت خودش را راه اندازی کند.

ابتدا پیشنهاد ساخت و یا تعمیر هر آنچه را که لازم بود ، از شرکت های مختلف دریافت می کرد. اولین کار Crestron ، برای Colgate-Palmolive یک دستگاه تراز لیزر بود که به خطوط مونتاژ خودکار کمک می کرد تا مقدار مناسب پودر را در جعبه های مواد شوینده قرار دهند، شاید ساده به نظر برسد اما در سال ۱۹۷۳، کار ها به اندازه ای بود که او تصمیم به استخدام کارمند گرفت. دو سال بعد ، این شرکت به یک گاراژ تجاری منتقل شد ، جایی که فلدشتاین همه چیز را از ماشینهای سپرده بانکی گرفته تا محرکهای عصبی انسانی تولید می کرد.

 

 

بعد از اینکه فلدشتاین یک ریموت بی سیم برای سیستم های سمعی و بصری تجاری ساخت ، تولید محصولات تجاری را استارت زد. سپس سوئیچ های صوتی ، پروژکتورهای ویدئویی و پنل های کنترل روشنایی را تولید کرد طوری که در سال ۱۹۹۰ کرسترون ۱۰۰ کارمند داشت و ۵ میلیون دلار درآمد که بخش عمده ای از آن از فروش سیستم های صوتی و تصویری یکپارچه به شرکت ها ، کالج ها و کازینوها بود. حتی در زمان رئیس جمهور کلینتون خط کنترل از راه دور صفحه نمایش لمسی کرسترون در کاخ سفید نصب شد.

او هنگامی که شرکتش رشد خوبی را تجربه می کرد از کار کناره گیری کرد. جرج می گوید اگر هربار که کارمندتان  را بررسی کردید  و او عملکرد خوبی داشت، این یعنی بدون شما هم می تواند کارش را به درستی انجام دهد. پس زمان آن رسیده که خودتان را کنار بکشید.

 

گستره محصولات

 

تجهیزات تولید شده توسط کرسترون برای بیمارستان ها

 

تجهیزات کرسترون قابلیت این را دارند که از راه دور تنظیم شوند حتی تنظیم دمای اب وان ها در قایق های تفریحی

 

مهندسین کرسترون فناوری پیشرفته برای هر بازاری را ارائه می دهند. از صفر تا صد طراحی خانه هوشمند لوکس که منحصرا برای مشتریان شخصی سازی می شود گرفته تا ابزارهای مشارکتی خارج از جعبه out-of-the-box ، که مقرون به صرفه و با فن آوری برتر روز و تجربیات برجسته ای که به مشتری را ارائه داده می شود.

 

قابلیت محصولات

 

کرسترون  قابلیت برنامه ریزی دارد، دما و رطوبت و نور خانه را طبق برنامه ای که شما داده اید تنظیم می کند. مثلا در طول روز دما و نور میزان مشخص  دارد و درهنگام غروب،  شب  و یا هرزمانی دیگر مثلا هنگام بازگشت شما به خانه می تواند تغییر کند.

شما می توانید هر اتاق را به صورت جداگانه گرم کنید، دما و رطوبت را تغییر  دهید. در واقع با سیستم کنترل هوا این کار برای شما راحت خواهد بود یا با توجه به فصول، زمان بندی هم به راحتی قابل تغییر است.

 

کنترل هوشمند

 

کنترل روشنایی کرسترون باعث می شود که شما و خانواده تان و میهمانانتان همیشه در اسایش و راحتی باشید.

 

شما از کلید و پریز و سایر تجهیزات خاموش و روشن شدن وسایل برقی خلاص می شوید. با یک صفحه لمسی و نمایشگر زیبا که روی دیوار نصب می شود ، کنترل نور در همه ی خانه در در دستان شماست و حتی می توانید رنگ ها ی نور را تنظیم کنید و با ایجاد سایه های متحرک و زیبا که حریم شخصی شما بهتر حفظ خواهد کرد. تصور کنید  هنگام شب صدایی شنیده اید، به راحتی می توانید از اتاق خواب همه چراغ های داخل و خارج خانه را روشن کنید.

 

درامان بمانید و استفاده کنید

 

کنترل میزان روشنایی و شدت نور طبیعی با سایه بان الکتریکی و هوشمند کرسترون به صورت خودکار انجام میگیرد.

 

پرتو های uv خورشید سبب آسیب به کفپوش ها و اثارهنری، فرش  و مبلمان شما می شوند، پرتو های منعکس شده از صفحه نمایش تلوزیون و یا حتی صفحه موبایل شما می توانند به شما اسیب جدی وارد کنند. به این ترتیب سایه بان ها باید به طور خودکار و با توجه به زاویه تابش خورشید خود را تنظیم کنند.

 

انعطاف پذیری

 

سایه بان ها حتی می توانند با دکوراسیون شما تغییر رنگ دهند.

این حق شماست که با گذشت زمان خدمات بیشتری از محصولات خود انتظار داشته باشید. در حقیقت شما سرمایه گذاری می کنید تا از مزیت های آن بهره مند شوید. شما به راحتی می توانید فضاهای بیشتری را به سیستم اتوماسیون مجهز کنید و یا دستورات را تغییر دهید. کرسترون حتی مسئولیت تجهیز و دیزاین تجهیزات روشنایی مشتریانش را نیز برعهده می گیرد.

 

سایه، نور، تاریکی مطلق؟ انتخاب کنید

 

 

می خواهید نور لطیف صبح به اتاقتان بتابد؟ آفتاب ظهر را نمی خواهید؟ سایه های هوشمند به کمک شما خواهد آمد. این کار به راحتی حرکت پرده رو ریل آن است. چقدر شگفت انگیزتر خواهد شد وقتی شما انتخاب کنید که  چه می خواهید.

 

بگو شب بخیر و چراغ را خاموش کن.

 

تا دیروقت میخواهید کتاب بخوانید؟ در حال آشپزی هستید و دستتان بند است، زیرپتو هستید و انقدر خوابتان می آید که نمیتوانید کلید برق را بزنید پس یک شب خیر بگو و لامپ را خاموش کن. شاید چند سال پیش یک آرزو بود اما دیگر واقعی است. سیستم کنترل مرکزی این امکان را می دهد که بتوانید با صوت چراغ ها را خاموش یا روشن کنید.

 

کیفیت محصولات

 

شرکت کرسترون معتقد است:

ما همیشه کنترل کیفیت را جدی گرفته ایم و اعتبار ما گواه آن است. سال به سال ، محصولات کرسترون تداوم اعتباری خود را به عنوان معتبرین کمپانی در  صنعت الکتریک کسب می کنند. اما این پایان راه ما نیست.

در کرستون هر روز ما به دنبال راه هایی برای بهبود کیفیت محصول و افزایش MTBF (میانگین زمان بین خرابی ها) هستند. طی یک سال گذشته با استفاده از متخصصان کنترل کیفیت از صنایع مختلف، سیستم های جدیدی را پیاده سازی کرده و فرآیندهای خود را ارتقا داده ایم.

 

 

برنامه ها برای تضمین کیفیت محصولات در 3 سطح انجام می شود.

  1. برنامه ریزی

پیش بینی دقیق و برنامه ریزی دقیق  به همراه انعطاف پذیری برای رسیدگی به مشکلات برای ارتقا و سطح عملکرد در مقیاس جهانی.

  1. تضمین کیفیت داخلی

تضمین کیفیت در هر مرحله از تولید انجام می شود. بازرسی منظم از مواد ، و نظارت بر روند تولید ، مونتاژ ، آزمایش و بسته بندی ،  حاکی از پیروی از بالاترین سطح  استانداردها می باشد.

  1. تضمین کیفیت خارجی

فروشندگان با استانداردهای بالا حفظ می شوند. در مجموعه هریک از شرکای زنجیره ای برای بهینه سازی تولید و ارائه محصولات با کیفیت بالا  فروشندگان هم نقش دارند. تامین کننده های معتبر می توانند شریک کرسترون باشند.

 

 

جوایز سال 2019

 

جایزه best of show برای محصولات ویدئویی،  ,صوتی و تصویری در سال 2019

جایزه  Commercial Integrator Integration در سال 2019

جایزه Commercial Integrator Best Awards در سال 2019

جایزه   در سال 2019 SCN InfoComm Installation Product

جایزه rAVe Reader’s Choiceدر سال 2019

جایزه Top New Technology Commercial Integrator در سال 2019

جایزه Top New Technology CEPro در سال 2019

جایزه Installation ISE Best of Show در سال 2019

جایزه AV Technology Europe Best of Show در سال 2019