برج لوکس مدیسِن هاوس، نبض سلامت در منهتن
پروژه های پیشرو

برج لوکس مدیسِن هاوس، نبض سلامت در منهتن

عضویت در باشگاه های بدنسازی یا سلامت ذهن به تنهایی برای سلامت کافی نیست. یک ساختمان سلامت محور، به خدماتی فراتر از یک استخر آب گرم یا سونا و سالن بدنسازی فکر می کند.

رابرت گرین ، بنیانگذار مؤسسه Sphere Estates می گوید: "توسعه دهندگان به طور فزاینده ای با نوآوری و فناوری،  در حال ساخت ساختمان ها یا استراحتگاههایی با محوریت سلامت و رفاه  هستند." فشار بی وقفه زندگی دیجیتال باعث شده که عضویت در باشگاه های بدنسازی یا سلامت ذهن به تنهایی برای سلامت کافی نباشد. یک ساختمان سلامت محور، به خدماتی فراتر از یک استخر آب گرم یا سونا و سالن بدنسازی فکر می کند.

 

اطلاعات پروژه

 

مکان پروژه: منهتن. NoMad

قیمت ها:  یک خوابه از۱.۴ میلیون دلار و دو خوابه از ۲.۴۷ میلیون  شروع می شود.

طبقات: ۶۲

تاریخ اتمام پروژه: ۲۰۲۱

تعداد واحدها:  ۱۹۹

مساحت واحدها:  ۸۷مترمربع تا  ۳۳۷ متر مربع

معمار: Handel Architects

سرمایه گذار: JD Carlisle و  Fosun International

طراح داخلی: Gachot Studios

طراح لنداسکیپ: Mark Sullivan

 

بگذارید ابتدا نگاهی بیاندازیم به  اخبار پر بازدیدی که در ماه های گذشته در صنعت املاک لوکس مورد توجه قرار گرفت:  "ساختمان Amrit در پالم بیچ یک اتاق استنشاق درمانی ساخته است که از یون های دارای بار منفی در بخار نمک برای ارتقاء سلامتی استفاده می کند "و یا " در 40 Bleecker ، که برای کمک به درمان سستی ، خمودگی  و همچنین کرایوتراپی کامل بدن و صورت، به ساکنین خدمات ارائه می دهند"

هردوی اینها این دو به خوبی بیان کننده تغییراتی مهم در صنعت لوکس هستند.  تغییراتی که به دلیل اهمیت سلامتی، در میان خریداران شکل گرفته و با پاسخ های متنوع و جذابی از سوی طراحان و توسعه دهندگان روبرو شده است.

 

 

حوزه املاک و مستغلات لوکس  صنعتی است که خریداران را از هرجای دنیا به سمت خود می کشاند. به این فکر کنید که چه عواملی سبب می شود که شما تصمیم بگیرید در محیطی غیر از محیط سکونت فعلی خود به طور موقت ساکن شوید؟ مدت زمانی که می تواند بازه ای بین چند ماه و یا حتی چند سال را هم شامل شود. کار، تحصیل، تفریح؟  همانطور که خودتان هم می دانید خریداران خانه های لوکس همیشه افراد محلی نیستند، عوامل زیادی سبب مهاجرت یا اقامت کوتاه مدت یک فرد در جایی غیر از محیط سکونتش می شود. عواملی که سبب می شود افراد اقدام به خرید یا اجاره یک ملک در شهر دیگر کنند. راحتی و حس آشنای  بودن در خانه یکی از این دغدغه هاست که در این شرایط گریبان گیر افراد می شود.

عدم آشنایی با کلینیک های پزشکی، یکی از معضلاتی است که خریداران را بعد از سکونت در خانه جدید سردرگم می کند. تیم توسعه دهنده House Madison  با بررسی خریدارن خود  که عموما از ساکنین همیشگی در منهتن نیستند، به راه حلی جذاب و قابل توجه رسیدند. راه حلی که مبتنی بر ارائه خدمات پزشکی اختصاصی است. در نظر گرفتن امکانات پزشکی و خدمات درمانی برای ساکنین ،جلسات یک ساله رایگان در کلینیک SollisHealth که یک کلینیک برای سالمندان است (و خدمات خانگی به مشترکین خود ارئه می دهد)، امکانات VIP در برخی بیمارستان های شهر نیویورک ، دسترسی به متخصصان ، مشاوره تلفنی در Hamptons در طول تابستان ، امکاماتی است که در کنار خدماتی مانند اسپا، سالن های بازی و ورزش و در راستای سلامتی، در خود مجموعه به ساکنین ارائه خواهد شد.

 

ورودی برج Madison House

این برج مسکونی در منهتن با ارتفاع ۲۴۳ متر  که در بلندترین قسمت از محله NoMad قرار گرفته به Madison House  معروف است.  یک لابی دوبلکس به مساحت  ۲۸۰۰ متر مربع  با پنجره هایی بلند که از قسمت وُید آن تا طبقه دوم کشیده شده است، زیبایی بصری و نمادی از یک ساختمان لوکس و مدرن است. زیبایی این برج به همینجا ختم نمی شود، روف گاردن دو طبقه برای استفاده ساکنین از فضای سبز و تماشای جریان زندگی در شهر طراحی شده است.

 

لوکیشن:

 

 

 

Madison House در خیابان سی ام شرقی بین خیابان های پنجم و مادیسون ، بلندترین برج NoMad است در سال  ۲۰۲۱ تکمیل خواهد شد NoMad در قلب منهتن و محله ای با طول زیاد و پر از دفاتر و مغازه هایی برای فروش  است که  رکورد قیمت در آن توسط  جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، با ۸۰ میلیون دلار خرید در شماره ۲۱۲  خیابان پنجم ، که یک ساختمان ۲۴ طبقه در امتداد پارک مادیسون است، شکسته شد.

 

امکانات:

 

 

-)اسپا به همراه استخر اب درمانی به طول ۲۳ متر                          

-) جکوزی

-) اتاق بخار                                                                                   

-) خدمات پزشکی

-) سالن برپایی میهمانی در طبقه پنجم

-) اتاق ورزش های پیشرفته

-)اتاق مطالعه

-) اتاق ناهارخوری خصوصی برای ۱۴ نفر به همراه آشپزخانه

 

 

-) یوگا و سالن ورزشی در طبقه ششم که شامل میز بیلیارد، شبیه ساز بازی گلف و اتاق بازی کودکان است.

 -) اتاق دوچرخه سواری، پکیج روم، پیشخدمت مخصوص پارک ماشین

_) انبار کالا

_) اتاق بازی 

 

 

خدمات فضای بیرون:

روف گاردن دو طبقه

Roof Deck

 

 

 

ارتفاع مدیسون و قرار گرفتن آن در کنار  ساختمانهای تاریخی اطراف پارک، و اماکن دیدنی و جزیره، باعث شده   از لحظه ورود با ساختمان مدیسون زاویه ای جدیدی از شهر پر هیاهو منتهتن برای ساکنین باز می شود. در طراحی واحدها سعی شده است که بهترین ویو از بهترین فضای اطراف در هر طبقه در اختیار ساکنین قرار گیرد. مناظری که  توسط پنجره هایی که در گوشه یا وسط فضا قرار گرفته اند، برای ساکنین قابل مشاهده است . و اما اوج شگفتی در طراحی مدیسون هاوس قرار گرفتن باغی دو طبقه در سقف آن است که ضمن استفاده ساکنین برای گردش و پیاده روی و استفاده از هوای سالم، منظره ای پانوراما از شهر منهتن ارئه می دهد.

 

واحدها

 

طراحی واحدها به صورت یک، دو و سه و چهار خوابه طراحی شده ایت که هرکدام نیز به دو بخش واحدهای دارای سرویس میهمان  یا بدون آن تقسیم بندی می شوند. و قیمت هایی از $1,480,000 تا $13,730,000 نیز خواهند داشت.

 

 

1خواب  و 1 سرویس به مساحت 87 مترمربع $1,480,000

1خواب و 1 سرویس با مساحت 96 مترمربع $1,650,000

1 خواب و 1 سرویس با مساحت 87 مترمربع $1,825,000

1 خوابه با 1.5 سرویس و مساحت 103 متر مربع  $2,100,000

2 خوابه و 2 سرویس با مساحت 118 مترمربع  $2,665,000

2 خواب و 2 سرویس با مساحت 127 مترمربع $2,805,000

2 خواب و 2.5 سرویس با مساحت 150 مترمربع $3,475,000

2 خواب و 2.5 سرویس با مساحت 129 مترمربع $3,900,000

2 خواب و 2.5 سرویس با مساحت 155 مترمربع $4,100,000

3 خواب و 3 سرویس با مساحت 172 مترمربع $5,390,000

4 خواب و 4.5 سرویس با مساحت 317 مترمربع $13,730,000