طراحان داخلی زن که در صدر دنیای طراحی قرار دارند
طراحی داخلی

طراحان داخلی زن که در صدر دنیای طراحی قرار دارند

از زیبایی شناسی سنتی سیبیل دو مارگری گرفته تا طرح های جسورانه لوریس موریس، رنگ و طرح های بی حد و حصر ماری مک دونالد، بسیاری از فضاهای جسورانه ای که ما سالها شاهد آنها بوده ایم توسط زنانی ارائه شده است که تأثیرشان بر دنیای طراحی تا سالهای آینده احساس می شود.

در دنیای طراحی داخلی ، سالهاست که زنانی خلاق در حال پیشبرد مرزها و تعریف مجدد سبک ها، الهام بخشی و خلاقیت بی حد و مرز خود هستند. از زیبایی شناسی سنتی سیبیل دو مارگری گرفته تا طرح های جسورانه لوریس موریس، رنگ و طرح های بی حد و حصر ماری مک دونالد، بسیاری از فضاهای جسورانه ای که ما سالها شاهد آنها بوده ایم توسط زنانی ارائه شده است که هریک از آنها سبکی کاملا منحصربفرد دارند و تنها چیز مشترک در میانشان این است که، تأثیر آنها بر دنیای طراحی تا سالهای آینده احساس می شود.

 

Anemone Wille Våge

 

 

 

 

" شما باید این احساس را داشته باشید. طراحی داخلی راهی برای بیان خودم بوده است. اما من آن را برای بقیه انجام می دهم تا کار خودم را تفسیر کنم. رنگ ها ، مواد و نورپردازی عوامل مهمی هستند ، هرچند که هرکسی می تواند این را به شما بگوید. "

آنمون ویل وگ  پس از اشتغال به عنوان مجری در مجله های داخلی ، شرکت طراحی داخلی خود را در سال ۱۹۸۹ تاسیس کرد. او با طراحی های بی نظیر خود در طیف گسترده ای از هتل ها و رستوران ها در سراسر جهان توانسته جوایز متعدد بین المللی بسیاری را کسب کند، مانند جایزه طرحی داخلی اندرو مارتین در سال ۲۰۱۷، بهترین هتل شهری در سال  ۲۰۱۳و معماری الهام بخش در سال ۲۰۱۳.  می توان تجمل، پیچیدگی و ظرافت را در طرح های زیبای او که برگرفته از طراحی داخلی نروژی است مشاهده کرد.

 

 

 

 

برای اینکه متوجه تفاوت طراحی داخلی انمون با دیگر طرح های شوید باید بگوییم  همیشه عنصری در طراح های او وجود دارد که شما را به استایل و طرح های انمون می اندازد. امروز Wille Interiors بر روی پروژه های خصوصی و تجاری تمرکز دارد  که میتوان به طراحی داخلی برای ویلاهای مدرن ، قایق بادبانی ، کشتی های دریایی، هواپیماهای خصوصی و همچنین اقامتگاه های سلطنتی و خصوصی در اسکاندیناوی ، فرانسه ، انگلیس، ایالات متحده و اسپانیا اشاره کرد.

 

Joséphine Fossey & Florence Lipszyc

 

 

 

 

"ما فهمیدیم که هنر و یک ظاهر طراحی شده همیشه آخرین مرحله از یک پروژه طراحی داخلی هستند و اغلب فراموش می شوند یا سرسری گرفته می شوند. آثار هنری و اشیاء تزئینی بخش مهمی از کار هستند چراکه آنها روح و هویت واقعی یک مکان را بیان می کنند. "

در سال ۲۰۱۱،  Fossey و Lipszyc در پاریس هنگامی که هر دو  مشغول کار در بخش هنر امپرسیونیست و مدرن بودند ، یکدیگر را ملاقات کردند. همکاری در فروش Yves Saint Laurent و Pierre Bergé Collection بود که  چشم انداز مشترک آنها شکل گرفت. با این حال دو سال بعد ایده برای تجارت آنها مطرح شود. مهارت های غنی و متنوع تیم atelier27-parisخلاق ترین و سازگارترین راه حل ها برای مشتریان خود را ارئه می دهد.

 

Kelly Hoppen

 

 

 

ابر ستاره جهان طراحی داخلی، به طور کاملا اتفاقی با طراحی آشپزخانه یک دوست وارد طراحی داخلی شد. همیشه نام او در بین ۱۰ طراح داخلی برتر در کنار نام ستارگان دیگر آمده است. این طراح انگلیسی متولد آفریقای جنوبی در طراحی مجسمه های نمادین ، ​​طراحی خانه ها ، هتل ها ، قایق بادبانی و جت ها تبحر خاصی دارد. با وجود داشتن مجموعه ای از رنگ ، پارچه ، فرش و سرامیک خاص اما او را با نام ملکه کِرِم((Queen of Taupe) می شناسند.

 

 

 

کلی نویسنده ۷ کتاب طراحی است و با وجود موفقیت های چشمگیری که داشته است، امپراتوری او همچنان به شکوفایی خود ادامه می دهد. قوام زیبایی شناسی شرق و ملاقات با غرب اوست که هویت کارهایش را شکل داده است. روح سبک او سرشار از واژه های متضاد است که در کنار هم تجلی می یابند، در سراسر سادگی اما درهم و برهم، مدرنیته و مینیمال، اتحاد و تکرار. او برای حضور در بین ۱۰ طراح برتر زن  انتخاب شایسته ایست.

 

 

Loris Morris

 

 

 

احتمال اینکه شما یک جزیره بیضی شکل دیده باشید بسیار کم است، چون معمولا زیاد مرسوم نیستند. البته این تنها یک مثال است برای اینکه بدانید لوریس موری خیلی خود را محدود به گرایش ها یا اصول رایج نمی داند. او می گوید: "من به تمام کارهایم به عنوان یک رویکرد هنری نگاه می کنم ، بنابراین الگویی را دنبال نمی کنم." او که به خاطر زیبایی های اغوا کننده ، لبه های آوانگارد و تجربه بی نظیر تجملات لوکس شناخته شده و به مشتریان خود کمک می کند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند.

 

 

 

موریس به همراه بیش از ۳۰ نفر از همکاران خلاقش در house LMD ، توانسته اند با اتحادی بی نظیر از مدرنیته و سنت جلوه زیبایی را به خانه هایی در انتاریو ، فلوریدا ، تگزاس و کالیفرنیا ببخشند، در حالی که بسیاری از طراحان داخلی با زیبایی شناسی و گرایش های رایج به طراحی خود ادامه می دهند او بیش از ۲۵ سال است که در هر یک از فضای داخلی خیره کننده خود به خلق آثار هنری اصیل و بی زمان پرداخته است.

 

Mary McDonald

 

 

 

 

اگر لیست های برترین طراحان داخلی را مشاهده کنید و مطمئناً می توانید مری مک دونالد ، برنده جوایز طراحی داخلی را پیدا کنید. او نویسنده  کتاب"طراحی داخلی: جذابیت از سبک" است و توسط مجله Veranda به عنوان یکی از ۲۵ طراح برتر مورد تجلیل قرار گرفته است. نمی توان گفت که مری مک دونالد از سبک یا موضوع خاصی پیروی می کند بلکه او با ترکیبی ظریف از کلاسیک و اندکی مدرنیته ، فضای داخلی منحصر به فردی به فضاهای زنانه خود می بخشد. او معتقد است همه دکوراتیوهایی نظیر الی دو ولف ، مادلین کاستاینگ و نانسی لنکستر عاشق سطح خاصی از جزئیات بودند که بر اساس رنگ و پترن ها ایجاد شده بود. این طراح برتر ، کار خود را به عنوان فروشنده کلاه زنانه آغاز کرد و هنر و مهارت های هنری خود را به نقوش داخلی خانه منتقل کرد.

 

Olga Ivanova

 

 

 

 

 "ما می دانیم که چگونه مشتری را بشنویم و این مهمترین چیز است. ما آنچه را که در روند مد است انجام نمی دهیم ، بلکه به ایده هایی که شما در ذهن دارید توجه می کنیم. ما یک آپارتمان رویایی برای مشتری ایجاد می کنیم ، نه برای طراح."

 استدیو ۵۴ به ایجاد فضای داخلی بی عیب و نقص ، توجه به دیدگاه رویایی مشتری ، خلق شخصیت منحصر به فرد و یک سبک زندگی در طراحی های خاص خود می بالد. اولگا و تیمش با آموزش های باکیفیت خود در تمام جنبه های هنری توانسته اند باز هم به ارتقاء کیفیت خود اهمیت ویژه ای می دهند و به همین دلیل است که توانسته اند از هتل های لوکس گرفته تا ساختمان های مسکونی طراحی های متفاوتی خلق کنند و به خاطر طراحی جسورانه خود مورد احترام بین المللی هستند و مشتری های سرآمدی در سرتاسر جهان آن ها را به خاطر طراحی فضاهایی با کیفیت که حاکی از شخصیت خاص مشتری است، دنبال می کنند. اولگا به عنوان مدیر استدیو ۵۴ می گوید: ما رؤیای مشتری از یک خانه ایده آل را تجسم می کنیم. " و این عشق و تعهد آنها باعث شده که بتوانند بهترین عنوان ها را در مسابقات بین المللی طراحی داخلی از جمله بهترین طراحی داخلی اداری،  جوایز ADD  کسب کنند.

 

Patricia Urquiola

 

 

پاتریشیا اروکیولا با وجود اینکه ۳۰ سال است در ایتالیا زندگی میکند اما در اسپانیا متولد شده است و به دلیل طراحی و مبلمان داخلی خلاقانه خود ، موفق به کسب جایزه طراح دهه ، جایزه طراح سال (برای مجلات متعدد) و دریافت نشان
 " Order of Isabella the Catholic" توسط پادشاه اسپانیا خوان کارلوس اول شده است. او از علاقه مند ترین طراح داخلی در جهان است که کارهای او حول سلامت روان، احساسات و سر سختی می چرخد. به دلیل طراحی محصولات در موزه ها و طرح های بیشمارش برای برخی از مهمترین مارک های ایتالیایی و بین المللی ، نوشتن نام پاتریشیا اروکیولا در لیست بهترین طراحان داخلی زن ضروری است.