شش مکان جالب برای یافتن مشتریان مرفه
مشاورین حرفه ای

شش مکان جالب برای یافتن مشتریان مرفه

در املاک و مستغلات ، روابط حرف اول را می زند. در حالی که ممکن است در رابطه خود با مشتری مشکلی نداشته باشید ، ایجاد این روابط گاهی می تواند چالش برانگیز باشد.

به عنوان یک نماینده لوکس املاک و مستغلات ، شبکه سازی باید یک فرایند عادی برای شما باشد. هر روز فرصتی جدید برای رشد شبکه شماست و هرچه بیشتر شبکه خود را گسترش دهید، شانس بالاتری در جهت موفقیت در املاک و مستغلات لوکس خواهید داشت. احتمال اینکه به آسانی در یک شبکه گیر کنید و ببینید که چند سالی است که مدام در رویدادهای مشابه شرکت می کنید بسیار زیاد است، در نتیجه مجموعه ی چشم اندازهای شما کم کم عمق خود را از دست می دهد. اگر به این نتیجه رسیده اید که کاری برای شبکه سازی خود کنید و مشغول برنامه ریزی برای موفقیت های بیشتر در حرفه خود هستید نگاهی به چند ایده برای یافتن مشتری و آژانس هایی که دوست دارید با آنها کار کنید ، می اندازیم.

 

۱- اقامتگاه تندرستی

 

 

 

 

در حال حاضر سلامتی و تندرستی به یک موضوع مهم در جوامع ثروتمند تبدیل شده است بنابراین باشگاه های سلامت محور یکی از مکان هایی مورد علاقه آنها خواهد بود و مطمئناً شما قادر خواهی بود با خریدار ، فروشنده یا حتی سایر آژانس هایی که در آنجا حضور دارند ، ارتباطات معنادار و هدفمندی برقرار کنید. بنابراین رفتن به یک باشگاه سلامت با هدف جذب مشتری بالقوه ، یک بازی برد-برد است. با این کار هم به حفظ سلامت و تندرستی خود کمک کرده اید و هم یک مشتری مرفه که بتواند به شبکه شما اضافه شود را ملاقات خواهید کرد.

 

۲- موزه ها

 

 

 

موزه ها  از مکان های عالی برای ارتقا املاک و مستغلات شما هستند. آن ها اغلب متکی به خیرین ثروتمند هستند که اسامی آنها در تگ ها و لیست ها نشان داده می شوند. به طور معمول اشتراک سالانه در این موزه ها نسبتاً ارزان است و عضویت در آن ها می تواند پای شما را به رویدادهای ماهانه و نمایشگاه هایی که احتمالاً خیرین در آن شرکت می کنند ، برساند.

 

پست مرتبط: سه تغییر نگرش اساسی مشاورین املاک برای کار با مشتریان ثروتمند

 

۳- کلوب های باغبانی

 

در میان علاقه مندان به پرورش گیاهان مختلف معمولا یک جامعه محلی از مردمی وجود دارد که در کنار هم جمع می شوند تا انواع و اقسام علایق باغبانی و تجربیات خود را در اختیار دیگر علاقه مندان قرار دهند.  این گروه از علاقه مندان فقط علاقه مند به زیباسازی ملک و یا خانه های خود نیستند،  بلکه افرادی در میان آنها هستند که می توانند در بازار املاک سرمایه گذاری کنند. این شرکت کنندگان ارزشمندی شما را خواهند دید و در پی آن خواهند بود که از تخصص شما در زمینه املاک و مستغلات برخوردار شوند.

 

۴- انجمن حمایت از سالمندان

 

 

 

سالمندان دارای درآمد خالص و املاک فراوانی نسبت به جوانان هستند، بنابراین آنها می توانند بخش مهمی از شبکه شما باشند. در صورتی که آنها بخواهند در املاک استیجاری ، خانه مخصوص تعطیلات یا یک ملک تجاری سرمایه گذاری کنند، می توانند از کمک آژانس هایی که می توانند در زمینه املاک مالیات ، مدیریت مالی راهنماییشان کنند ، بهره مند شوند.

اگر سالمند نیستید ، می توانید با برگذاری یک مشاوره عمومی در یک سالن به افراد سالخورده در زمینه املاک مشاوره دهید. این کار را می توانید با اطلاع رسانی از طریق شبکه های اجتماعی، پیامک و یا تماس با افرادی در شبکه خود ، شروع کنید تا با آنها در مورد محتوای ارائه خود با آنها گفتگو کنید.

 

 ۵- کلوب های ورزشی و باشگاه های سطح بالا

 

 

 

 

طبق تحقیقات صورت گرفته اکثر افراد بسیار موفق و مرفه،  بیشتر از سایر آمار جمعیتی فعالیت بدنی انجام می دهند. در حقیقت ، مطالعات به ما می گویند که آنها بین سی تا شصت دقیقه از زمان روزانه خود را صرف ورزش می کنند.

ممکن است برای عضویت ماهانه به اندکی سرمایه گذاری نیاز داشته باشد ، اما می توانید به آن به عنوان یک سرمایه گذاری در زمینه سلامتی شخصی خودتان نگاه کنید. حضور منظم در یک کلاس بدن سازی ، دو روز در هفته یا هر روز ، می تواند به شناخته شدن شما توسط اعضای مرفه و با درآمد بالا کمک کند و این گونه شما را برای انجام معامله بعدی خودبه خاطر بسپارد.

 

پست مرتبط: سرنوشت بازاریابی لوکس در سال 2020

 

۶- رویدادهای خیریه

 

 

 

ممکن است اینگونه به نظر برسد که رویدادهای خیریه مکانی مشخص برای یکجا جمع شدن و گفتگو بین افراد مرفه است ، اما برخی از آژانس به جای هزینه برای پیوستن به خیریه مورد علاقه خود، بر روی ابزارهای دیگری که در بازاریابی مهم هستند تمرکز می کنند. برای برقراری ارتباط نیازی به خیر شدن نیست.

آژانس ها می توانند با بررسی کارهای داوطلبانه منجر به باز شدن راه ارتباطی با افراد مرفهی که در این رویدادها شرکت می کنند، شوند. این یکی از ساده ترین راه های ارتباطی با مشتری هایی است که به طور بالقوه مرفه هستد. باز شدن باب گفتگو در خصوص موضوعی مشترک که هر دوی شما واقعاً به آن اهمیت می دهید، منجر به این خواهد شد که یخ بین شما و آنها آسان تر آب شود.