سه ترند لوکس  برای سازندگان املاک و مستغلات
ترند بازار لوکس مشاورین حرفه ای

سه ترند لوکس برای سازندگان املاک و مستغلات

امکاناتی برای سبک زندگی که منجر به طراحی خانه های لوکس مطلوب تری می شوند.

"لوکیشن ، لوکیشن ، لوکیشن" را فراموش کنید. در مورد املاک و مستغلات لوکس امروز ، همه چیز در مورد "لایف استایل ، لایف استایل ، لایف استایل " است. متخصصان در حوزه املاک  لوکس در دنیا  طبق تجربه می گویند که صاحبان خانه های مرفه کمتر به محل زندگی و بیشتر به نحوه زندگی و لایف استایل  خود اهمیت می دهند.

طبق گزارشی که توسط کلد ول بانکر  منتشر شده است ، اکثریت افراد خواهان زندگی در فضای باز ، فضاهای منعطف / ​​دفاتر خانگی ، اتوماسیون خانگی ، طبقاتی با پلان آزاد و ساخت و سازهای جدید هستند. دیگر از دیدن تقاضاهای جدید متعجب نشوید، همه افراد تجربه داشتن تجربه جدید را دلپذیر می دانند. با توجه به این موضوع ، جالب ترین ترندهای ساختمانی جدید در سال ۲۰۲۰ آورده شده است.

 

 

۱) تجربه تندرستی با امکاناتی جدید

 

 برج لوکس principal به طراحی نورمن فاستر در لندن. شرایط آسایش حرارتی در این ساختمان همیشه ثابت است ضمن انکه فاستر در طراحی آن سعی کرده استفاده از انرژی فسیلی را به کمترین میزان ممکن برساند. 

 

کنترل نور، سایه و روشنایی هوشمند سازی شده از امکاناتی است که در سال 2020 اضافه شده است.

 

در اینجا ما راجع به امکانات معمول مثل  اسپاها ، استخرها و سالن های بدنسازی صحبت نمی کنیم ، بلکه تحولات تازه ساخته شده که شامل یک مفهوم مدرن از سلامتی از جمله امنیت و سلامت روانی و نگرانی های زیست محیطی می باشند ، مد نظر ما هستند. فن آوری های جدید صرفاً در حوزه مصرف بهینه انرژی  نیستند بلکه کارکردهای روزانه  بیشتری نسبت به امورات  فردی  ارائه می دهند و تعامل بی نظیری بین ساکنان و محیط اطرافشان ایجاد می کنند. سیستم های صدور مجوزهای  ساختمانی جدید دارای مشخصه های زیادی در رابطه با معیارهای مرتبط با سلامتی هستند. سازندگان پیشرو چگونگی افزایش حس سلامتی و هماهنگی ساکنان را با عناصر داخلی مانند کیفیت روشنایی و جریان هوا وآب به شدت مورد بررسی قرار می دهند . برخی از ساختمانهای لوکس خدمات سلامتی مهم تری نسبت به خدمات کلاسیک را  مدر نظر قرار می دهند ، مانند خدمات مراقبه یا رستورانهای داخل ساختمان که وعده های غذایی ارگانیک زیر نظر متخصصان تغذیه را ارائه می دهند.

 

پست مرتبط: بلندترین برج کربن صفر در لندن، شاهکار جدید نورمن فاستر

 

 

۲) از باشگاه های برون شهری عمودی تا خدمات هتلداری

 

 

برج  missioon در سانفرانسیسکو که در سال 2020 برخی از خدمات شخصی سازی شده خود را به صورت مجازی در اختیار خریداران قرار داده است.

 

استفاده از امکانات ورزشی مانند سالن ورزشی یا استخر ، دیگر به اندازه کافی اغنا کننده  نیست .به روز ترین ساختمان های لوکس امروز باید دارای یک برنامه منحصر به فرد  باشند. این برنامه امکاناتی را برای ساکنان فراهم می کند تا از فرصت های اجتماع های جذاب و شرکت در فعالیت های مختلف که در  یک کلوپ اختصاصی عمودی تدارک دیده شده است لذت ببرند.

یک ساختمان بلند لوکس ۶۰ طبقه در منطقه مالی بوستون این امکان را برای ساکنان فراهم می کند تا تجارب منحصر به فردی مانند گپ های صمیمانه و راحت ، فضاهای مدرن و شیک برای بدنسازی ، غذا یا شراب و دعوت شدن به رویدادهای فرهنگی را تجربه کنند. یک رستوران داخلی همراه با سرآشپز مشهور جهانی نیز در این مجموعه فعالیت می کند که تجربه خوردن یک خوراک لذیذ را فقط به ساکنان برج ارائه می دهد.

 

پیشخدمت شخصی و خدمات کانسیجر از دیگر خدماتی هستند در حال حاضر برای رفاه بیشتر ساکنین به خدمات خانه های لوکس اضافه شده اند.

 

برخی از ساختمانهای با ابعاد متوسط ​​تا بزرگتر نیز به سمت ارائه امکاناتی با استاندارد بالاتر برای تجربه سبک زندگی بهتر حرکت می کنند. فراتر از مرکز تناسب اندام استاندارد و سالن اجتماعات ، استودیوهای یوگا و فضاهای مخصوص کلاسهای خصوصی وجود دارد که با سیستم Peloton  یکپارچه هستند. نسل بعدی امکانات ، حول مفهوم خدمات هتلداری می چرخد ، که شامل برنامه ریزی کاملا پیش بینی شده برای  خدمات بیشتر که یادآور هتل های لوکس می باشند ، مانند پیشخدمت  شخصی و خدمات کانسیرج است.

 

پست مرتبط: به روزترین امکانات رفاهی املاک لوکس در سال 2020

 

۳) بچه ها همه چیزند.

 

 

 

 

خانواده های هزاره جدید یعنی همه کسانی که تا سال ۲۰۰۰ دهه بیست زندگی خود را می گذراندند سنشان به نزدیک ۴۰ رسیده و بسیاری از آنها خانواده های خود را دارند و می خواهند در مناطق شهری ساکن شوند. بازار لوکس به این افراد ، ساختمان هایی  که در این مرحله از زندگی خود به دنبال خرید آن هستند را ارائه می دهد. در اینجا همه چیز از واحد اندازه و ترکیب بندی گرفته تا سطح امکانات مورد نظر باز تعریف می شوند. از آنجا که فرزندان آنها ملاحظات مهمی محسوب می شوند این  نسل هزاره جدید ، خواستار طراحی ساختمانها با اولویت  بچه ها هستند: کمد فراوان ، اتاق بازی ، فضای زندگی مناسب برای پرستار بچه. در کنار دفاتر خانگی و آفیس ها، محل هایی برای انجام تکالیف و به جای اتاق تلویزیون ، اتاق بازی را می بینیم. کودکان و نوجوانان به همراه والدین خود به دیدن ساختمان  می آیند و اعمال نظر می کنند و والدین هم برای نظرات آنها ارزش قائل هستند و انتخاب های آنها را مدنظر قرار می دهند. کیفیت خدمات مراقبت از کودک در حال افزایش است که شامل فعالیت ها و سفرهای تفریحی برایبچه ها می شود.  تاثیر گذاری خریداران نسل هزاره جدید و خانواده های رو به رشد آنها در روند املاک را در آینده مد نظر داشته باشید.