سه راه ایجاد حس اعتماد در میان مشتریان
مشاورین حرفه ای

سه راه ایجاد حس اعتماد در میان مشتریان

آژانس های املاک و مستغلات غالباً با کلمه "فروشنده" شناخته می شوند و این بدان معنی است که یک آژانس صرفا برای "برنده شدن" و فروختن هر حرفی را می گوید.

کار با مشتری های لوکس می تواند تجارب بسیار عالی را برای یک نماینده املاک و مستغلات فراهم کند. یکی از مباحثی که هنگام مصاحبه با آژانس های کارآمد با گواهی CLHMS برای اعضای ماهانه برجسته ، پرداخته می شود این است که ایجاد حس اعتماد و اطمینان در مشتریان برای موفقیت املاک و مستغلات و نماینده ضروری استمتأسفانه ، آژانس های املاک و مستغلات غالباً با کلمه "فروشنده" شناخته می شوند و این بدان معنی است که یک آژانس صرفا برای "برنده شدن" و فروختن هر حرفی را می گوید. حتی در املاک و مستغلات لوکس، آشنایی با این واژه (فروشنده) و همدلی با مشتریهای جدید که ممکن است در گذشته با سایر آژانس ها تجربه های رضایت بخش نداشته باشند ، مهم است.

 

 

پرورش روابط با مشتری در طول زمان ، چه به عنوان یک نماینده تازه کار چه با تجربه ، تلاش و انسجام نیاز دارد. یادگیری روشهای جدید برای اطمینان از روابط موفقیت آمیز با مشتری ، عامل اصلی ایجاد تجربیات ارزشمند در ارجاع مشتری است که باعث رشد عمل شما می شودتنظیم شفافیت کامل با مشتری می تواند از موانع جاده جلوگیری و فرصت را به رقیب شما ندهد و این گونه می توان به یک مشتری لوکس در فروش خانه خود کمک کرد. در اینجا چند راه برای ایجاد و تداوم نوعی حس اعتماد با فروشندگان وجود دارد که می تواند منجر به روابط پایدار و موفقیت در املاک و مستغلات شود.

 

پست مرتبط: دو عاملی که کمک می کند مشاورین حرفه ای برند خود را متمایز کنند

 

1. آنها را مطلع نگه دارید.

 

 

از آنجا که مشتری های لوکس زندگی شلوغی دارند ، به راحتی می توان متوجه شد که آنها نمی خواهند در معرض جزئیات فروش باشند.اما برای بعضی مشتریان مهم است که از همان ابتدا درباره چگونگی برقراری ارتباط و به روز رسانی لیست فروش گفت و گو کنید. برخی از آژانس های موفق می گویند هر روز از طریق کلیپ ویدئویی کوتاه ، متن و یا ایمیلی به روزرسانی ها را برای مشتریان خود انجام می دهند ، و بعضی دیگر این نکته را در همان جلسات اولیه برای مشتریان خود شفاف کرده اند که به محض دریافت خبرهای خوب و بد ، اخبار را به آن ها ارائه خواهند داد.

 

 

بیشتر مشتری ها می خواهند بدانند که آیا لیست فروش آن ها با مشکلی مواجه شده است یا خیر. مهم نیست که جزئیات چقدر کوچک باشد ، برقراری ارتباط با مشتری همیشه برگ برنده است و باعث می شود احساس اطمینان بین شما و مشتریان ایجاد شوددر واقع چگونگی ارتباط بین شما و مشتریتان مهم نیست ، مهم پاسخ دهی مداوم شما به انتظارات آنها است.

 

2. قولی که توانایی انجام آن را ندارید ، ندهید.

 

 

در یک بازار رقابتی و بعضاً کند ، گرفتن لیست فروش می تواند هم برای نمایندگان جدید و هم با تجربه دشوار باشد ، و این باعث می شود که عده ای وسوسه شوند تا بگویند که می توانند در آینده به سرعت پیشنهادی برای فروش ملک آن ها دریافت کنند ، یا آنها را به این فکر سوق دهند که خانه آنها ارزش بیشتری نسبت به آنچه هست دارد.

با این حال ، هنگامی که یک آژانس املاک نتواند به وعده ای که داده عمل کند ، اعتماد فروشنده را تا زمانی که این وعده ها را به نتیجه برساند ، حفظ می کند. صادق بودن در مورد آنچه می توانید و نمی توانید تحویل دهید ، می تواند به شما در کسب احترام و اعتماد مشتری کمک کند ، و به تکرار ارجاعات و در نهایت موفقیت طولانی مدت در املاک و مستغلات منجر شود.

 

پست مرتبط: سه تغییر نگرش اساسی مشاورین املاک برای کار با مشتریان ثروتمند

 

 

3. یک منبع باشید.

 

 

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای هر مشتری بویژه فروشندگان خود انجام دهید این است که روی آموزش خود سرمایه گذاری کنید. بیشتر مشتری های لوکس املاک و مستغلات در حال حاضر بازار را درک می کنند و تمایل دارند که در مورد املاک و مستغلات بیشتر از مشتریان سنتی بدانند. اطلاع از جدیدترین روندها ، شناختن شهرهای فرعی و شناخت بازار محلی به طور کامل ، از مواردی است که در نهایت باعث ایجاد حس اعتماد بین شما و فروشندگان شما خواهد شد.

 

 

داشتن گواهینامه بازاریابی تخصصی منازل لوکس ، تضمینی برای مشتریان است که شما از این دانش و تجربه برخوردار هستید ، اما ادامه تحصیل با رهبران ما در رویدادهای لوکس ، کنفرانس های مجلل زنده و خواندن گزارش های ماهانه ما روش های دیگری برای به روز رسانی دانش و مهارت شماست.

اگر آماده هستید تا حرفه خود را به سطح بالاتری برسانید ، برای مشاهده گزینه های آموزش ما و اینکه چرا تبدیل به آژانسی با گواهی  CLHMSشدن می تواند املاک و مستغلات شما را به پیشرفت مورد نیاز خود برساند، اینجا را کلیک کنید.