برج امریت، زندگی آگاهانه با فلسفه شرقی
پروژه های پیشرو

برج امریت، زندگی آگاهانه با فلسفه شرقی

فلسفه Amrit براین است که نخستین مقصدی باشد که علوم باستانی شرقی را با علوم مدرن ترکیب کرده است و توانسته تجربه ای لوکس به همراه زندگی شادتر، سالم تر و طولانی تررا در جزیره سینگر فراهم کند.

برج Amritocean را می توانیم یک همکاری فوق العاده بین مجموعه ای از افراد متخصص بدانیم که با رویکردی متفاوت و با هدف "زندگی آگاهانه" برای ساکنین در کنار هم جمع شده اند. این برج با تمرکز بر روی تغذیه ، تناسب اندام ، ذهن آگاهی ، خواب و آرامش، سعی می کند تجربه ای تکرار نشدنی برای ساکنین فراهم کند.

 

مشخصات:

نام: AMRITOCEAN

لوکیشن: آمریکا_ فلوریدا

تعداد طبقات:19

قیمت: از 1.2دلار تا 4 میلیون دلار

معمار: S & E ARCHITECTS

سرمایه گذار: WRS DEVELOPMENT, LLC

طراح داخلی: BILKEY LLINAS DESIGN

طراح لنداسکیپ: CADENCE

تاریخ تحویل: دسامبر 2020

 

 

لوکیشن:

برج امریت در ساحل  singer  در فلوریدا قرار گرفته است، منطقه ای با باغ های فوق العاده که تنها چند دقیقه با خلیج فاصله دارد و مقصد خوبی برای فعالیت در فضای باز و آبی است. سینگر ساحلی با ماسه سفید و زیستگاه طبیعی لاک پشت های دریایی است و با چندین کشتیرانی معتبر و بندرگاهی برای قایقران ها و ماهیگیری، مکان مناسبی برای تفریح و فعالیت های سالانه است.

 

پست مرتبط: برج لوکس مدیسِن هاوس، نبض سلامت در منهتن

 
 

برج مسکونی:

 

 


ورودی بخش مسکونی از بخش هتلینگ آن جداست .این برج دارای یک لابی با شکوه و 182 واحد مسکونی است با مساحت 450 ، 500 و 530 مترمربع هستند که 150 واحد آن با تراس اختصاصی و ویوی به ساحل است.همگی واحد ها و پنت هاوس آن دارای دو اتاق خواب هستند. 11 واحد پنت هاوس آن دارای روف گاردن اختصاصی و طراحی لوکس مانند آشپزخانه تابستانی و وان در فضای باز هستند. همه واحد ها هوشمند هستند که امکان شخصی سازی نیز درند.

 

 

 

9000مترمربع ساحل اختصاصی با کابین های خصوصی و خدمات کامل، خرده فروشی، رستوران، فضای سبز با طراحی استوایی، استخر در پشت بام همراه با کابین اختصاصی و تخت برای آفتاب گرفتن، سالن جلسات و کنفرانس با ظرفیت 200 نفر، خدمات پذیرایی و میهمانی هاست. در هر دو برج، تراس یوگا و باغ مدیتیشن قرار دارد . تراس مشترک ساکنین به همراه باربیکیو، مسیر پیاده روی برای سگ، سرویس هتل برای بخش مسکونی، سوییت اختصاصی برای میهمان بخش مسکونی و خدمات  ساحلی، پارکینگ 24 ساعته و امکان شارژ ماشین های برقی  برای ساکنین فراهم است.

 

 

 

 

در ادامه به فلسفه ای که باعث تعریف لایف استایل این برح شده می پردازیم:

فلسفه Amrit  براین است که نخستین مقصدی باشد که علوم باستانی شرقی را با علوم مدرن ترکیب کرده است و توانسته تجربه ای لوکس به همراه زندگی شادتر، سالم تر و طولانی تررا در جزیره سینگر فراهم کند. Amrit  معتقد است بهترین عملکرد هنگامی حاصل می شود که انسان در بهترین وضعیت سلامتی قرار داشته باشد، سلامت ذهن، روح و جسم. بنابراین خدمات خود را بر اساس نیازهای ساکنین خود بر 5 پایه و رکن اساسی سلامتی بنا کرده است. 


آگاهی ذهن: زندگی در امریت، به طور طبیعی بین بدن و ذهن تعادل برقرار کند. با در نظر گرفتن تمرین روزانه ذهنی برای ساکنین، به آنها کمک می کند که درد، اضطراب، استرس را پشت سر بگذارند و آرامش و خوشبختی را دوباره بشناسند. مناظری از اقیانوس، ساحل، باغ های باشکوه، استخرها هم کمک می کنند تا هنر یک زندگی الهام بخش برای ساکنین مهیا شود.


تغذیه: سنگ بنای سلامتی در امریت است. امریت 4 رستوران دارد. محصولات از زمان کاشت در مزرعه تا به میز غذا برسه تحت کنترل و نظارت مستقیم امریت است. ضمن اینکه متخصصین سلامت و تعذیه به شما مشاوره اختصاصی می دهند و شما را در انتخاب برنامه غذایی مناسب یاری می کنند.


تناسب اندام: زیبایی، تناسب اندام و عالی به نظر رسیدن با توجه به سن مانند یک معجزه نیست که به راحتی به دست آید. انها نتیحه یوگا، پیلاتس، و ورزش هایی هستند که به سلامت و پرورش بدن از بیرون و داخل کمک می کنند.


 ریلکس کردن: با ریلکس کرده انگار وارد دنیای جدیدی می شوید. از استاد عطر تراپی گرفته تا اسپا درمانی و زمینی به مساحت 7 هکتار برای آرام کردن ذهن و رضای روح در اختیار شماست.


خواب:"شما به گونه ای میخوابید که هرگز این آرامش را نداشته اید."

خواب باکیفیت یک ضرورت کم ارزش نیست. مطالعات بسیاری تاثیرات مثبت خواب بر سلامت  را تایید می کنند. Amrit متخصصان خواب را برای شخصی سازی محیط خواب در اختیار ساکنین قرار می دهد.

 

با توجه به این فلسفه امریت امکانات زیر را برای ساکنین خود در نظر گرفته است.

 

 

فضایی به مساحت3700 مترمربع مساحت با ویژگی گرما درمانی، کرایوتراپی و هیدروتراپی از طریق  توالی استخرهای گرم و سرد و مسیر هیدروفلاکسولوژی، تنها تجربه گرمابی داخلی و خارجی در فلوریداست.

استخر آبدرمانی مردانه/ زنانه/ مشترک به همراه بخار و سونا، چشمه های سرد (سرما باعث کاهش التهاب و افزایش گردش خون می شود)

یک حمام افیوژن که عطر با یک غبار به خوبی با دوش ترکیب می شود و  21 اتاق درمانی که شامل ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو، دو اتاق درمان اسکراپ بدن است.

محفظه استنشاق نمک درمانی برای بیماری های تنفسی مثل آسم، برونشیت مزمن و آلرژی ها موثر است.

 

پست مرتبط: اولین دهکده عمودی شهر لندن نسل جدیدی از ساختمان های تجاری و اداری

 

 

 

تراپی های منظم با طب سنتی چینی به همراه نور و صدا، اقدامات التیام بخش که شامل ماساژ آیورودا (یک سیستم درمانی سنتی هندی) است.  

لانژ ریلکسیشن و اسپا درمانی در ساحل خصوصی و مدیتیشن در باغ ها

خدمات مانیکور، پدیکور 

اجتماع روزانه یوگا، که شرکت کنندگان را برای یک گردهمایی دوستانه درشب دعوت می کند تا همگی بتوانند در کنار هم گفتگوی شادی داشته باشند شاد.

TRX، تای چی ، پیلاتس ، چی چیگ و ... که به صورت هفتگی ارائه می شود

زون سلامت که شامل طب سوزنی، پزشک متخصص تغذیه، متخصص بیماریهای استخوان، درمان اختصاصی پوست سر و ... است

رستوران ها با کلاس های آشپزی برای ارتقاء دانش میهمانان در پخت غذاهای خوشمزه، غذاهای گیاهی ، غذاهای سالم ارگانیک است.

 

 

امکانات در امریت  به دو صورت برای ساکنین در دسترس است که با عضویت در کلوپ ساحلی و مرکز خصوصی فیتنس می شود که که هرکدام خدمات ویژه به ساکنین ارائه می دهند.  امریت سعی کرده است با ارائه خدمات ویژه بخش سلامت که شامل خدمات ویژه و منحصر بفرد به ساکنین شده است، به بازتعریفی از  لایف استایل لوکس  بپردازد.